Urząd Gminy Wilków, tel. 81 828 10 02, e-mail wilkow@gminawilkow.pl

Gmina Wilkow

Gmina Wilków Laureaci "Konkursu..." - Nagrodzeni.

Laureaci "Konkursu..." - Nagrodzeni.

W środę 09 grudnia br. Daniel Kuś, wraz z Kingą Dzierżak - /sekretarz Komisji Konkursowej/ Wręczyli nagrody laureatom konkursu plastycznego pn.: „Przestrzeń Gminy Wilków w przyszłości moimi oczami” ogłoszony 22 września br. przez Wójta Gminy Wilków.

Wprawdzie,  Konkurs rozstrzygnięto i wyniki podano do publicznej wiadomości już w końcu listopada, jednak ze względu na obowiązujące sanitarno-epidemiologiczne rygory, dopiero teraz możliwe było oficjalne nagrodzenie laureatów. Skromnie - bez zwyczajowej "gali", wójt Gminy wraz z przedstawicielką komisji oceniajacej prace - odwiedzili poszczególne szkoły, wręczając  zwycięzcom , nagrody dyplomy i wyróżnienia.

FOTOREPORTARZ W GALERII: