Gmina Wilków Nabór wniosków na utylizację azbestu

Nabór wniosków na utylizację azbestu

Wójt Gminy Wilków informuje, że do dnia 26 kwietnia 2023 r. w Urzędzie Gminy przyjmowane będą wnioski mieszkańców zainteresowanych udziałem w programie „Ogólnopolski program finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest cz. 1) Przedsięwzięcia w zakresie demontażu, zbierania, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest, zgodne z gminnymi programami usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest” na 2023 r.

Do wniosku należy dołączyć kopię zgłoszenia wymiany pokrycia dachowego złożoną w Starostwie Powiatowym w Opolu Lubelskim.

Uwaga!  Program będzie realizowany jedynie w przypadku pozyskania przez Gminę dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i  Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Formularz wniosku dostępny jest w Urzędzie Gminy pok. 204 oraz na stronie www.gminawilkow.pl.

• docx WNIOSEK