Gmina Wilków Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021

Zapraszamy wszystkich chętnych w dniu 19 września 2021 (niedziela) roku do punktu spisowego zorganizowanego w Urzędzie Gminy Wilków na sali konferencyjnej (I piętro) w godzinach 10:00 – 16:00.

Z pomocy w dokonaniu spisu w punkcie będą mogli skorzystać mieszkańcy, którzy nie dokonali samospisu przez internet lub infolinię i nie skontaktował się z nimi jeszcze rachmistrz. Przy dokonaniu spisu będzie potrzebny numer PESEL. Jeśli chcecie Państwo spisać od razu wszystkie osoby zamieszkujące pod wskazanym adresem prosimy o zabranie ze sobą również numerów PESEL współmieszkańców.

Uprzejmie przypominamy wszystkim Mieszkańcom, że w dniu 30 września 2021 roku kończy się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021. Udział w spisie powszechnym jest obowiązkowy.

Gminne Biuro Spisowe w Wilkowie