
Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Karczmiskach za nami!
W Karczmiskach odbyły się emocjonujące Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których do rywalizacji stanęło łącznie 7 drużyn z gminy Wilków. Wydarzenie było świetną okazją do sprawdzenia kondycji, sprawności oraz współpracy naszych lokalnych druhów i druhen.
W sportowej rywalizacji wzięły udział: 5 drużyn męskich (OSP),2 drużyny żeńskie (KDP).Zawodnicy zmierzyli się w tradycyjnych konkurencjach, w tym w sztafecie pożarniczej oraz niezwykle widowiskowym ćwiczeniu bojowym. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, zdrową rywalizację i niesamowite emocje, a kibicom za gorący doping!Kolejność miejsc przedstawia się następująco:
Drużyny żeńskie:
I miejsce – Kobieca Drużyna Pożarnicza OSP Dobre
II miejsce - Kobieca Drużyna Pożarnicza OSP Rogów
Drużyny męskie:
I miejsce – OSP Rogów
II miejsce – OSP Wólka Polanowska
III miejsce – OSP Wilków
IV miejsce – OSP Kosiorów
V miejsce – OSP Dobre
Już 05.07.2026r. na zawodach sportowo – pożarniczych na szczeblu powiatowym Gminę Wilków reprezentowały będą 3 drużyny: Kobieca Drużyna Pożarnicza OSP Dobre, drużyny męskie: OSP Rogów oraz OSP Wilków.
Zawody odbędą się na Gminnym Stadione Sportowym LKS "Wilki" Wilków.