Gmina Wilków Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Karczmiskach za nami!

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Karczmiskach za nami!

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Karczmiskach za nami!
4e656554-48d1-415a-a429-20f4904c78d8

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Karczmiskach za nami!
​W Karczmiskach odbyły się emocjonujące Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których do rywalizacji stanęło łącznie 7 drużyn z gminy Wilków. Wydarzenie było świetną okazją do sprawdzenia kondycji, sprawności oraz współpracy naszych lokalnych druhów i druhen.
W sportowej rywalizacji wzięły udział:​ 5 drużyn męskich (OSP),​2 drużyny żeńskie (KDP).​Zawodnicy zmierzyli się w tradycyjnych konkurencjach, w tym w sztafecie pożarniczej oraz niezwykle widowiskowym ćwiczeniu bojowym. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, zdrową rywalizację i niesamowite emocje, a kibicom za gorący doping!​Kolejność miejsc przedstawia się następująco:

Drużyny żeńskie:

 I miejsce – Kobieca Drużyna Pożarnicza OSP Dobre

II miejsce - Kobieca Drużyna Pożarnicza OSP Rogów

Drużyny męskie:

I miejsce – OSP Rogów

II miejsce – OSP Wólka Polanowska

III miejsce – OSP Wilków

IV miejsce – OSP Kosiorów

V miejsce – OSP Dobre

Już 05.07.2026r. na zawodach sportowo – pożarniczych na szczeblu powiatowym Gminę Wilków reprezentowały będą 3 drużyny: Kobieca Drużyna Pożarnicza OSP Dobre, drużyny męskie: OSP Rogów oraz OSP Wilków.

Zawody odbędą się na Gminnym Stadione Sportowym LKS "Wilki" Wilków.