Gmina Wilków 50. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie 2021”

50. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie 2021”

Burmistrza Krasnegostawu Pana Roberta Kościuka zaprasza mieszkańców Gminy Wilków na 50. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie 2021”. Szczególne zaproszenie kierujemy do plantatorów chmielu. W ich intencji, w Kościele pw. Św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie (ul. Piłsudskiego 3) w niedzielę o godz. 10.30 zostanie odprawiona Msza Święta. Po jej zakończeniu uformuje się korowód, który zakończy się z widowiskiem obrzędowym. Również w niedzielę, o godzinie 14 zapraszamy na Sesję Chmielarską, która odbędzie się w Zespole Szkół Nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie przy ul. Marka Sobieskiego 5.