Gmina Wilków IV NADWIŚLAŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W WILKOWIE

IV NADWIŚLAŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W WILKOWIE

Wójt Daniel Kuś wraz z Radą Gminy Wilków i Gminną Biblioteką Publiczną, zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w czwartej edycji Nadwiślańskiego Biegu Niepodległości.

IV  NADWIŚLAŃSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI – WILKÓW, 12 LISTOPADA 2023 ROKU

I. Cele i założenia biegu

1. Upamiętnienie 105 Rocznicy Odzyskania  przez Polskę Niepodległości.
  2. Promocja Gminy Wilków
  3. Propagowanie aktywności fizycznej i  zdrowego trybu życia wśród lokalnej społeczności.

II. Organizatorzy

Wójt Gminy Wilków

Gminna Biblioteka Publiczna w Wilkowie

III. Termin i miejsce

1. Bieg odbędzie się w dniu 12 listopada 2023 roku( niedziela)  w Wilkowie
  2. Start zaplanowany na godz.  12.00
  3. Bieg przeprowadzony zostanie na terenie gminy Wilków (100% nawierzchni asfaltowej) na dystansie 3 km.
  4. Bieg będzie zabezpieczony przez straż pożarną.

Program

- 1030 - 1130 - uroczysta msza św. W Intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym w Wilkowie

- 1130 - 12 00 - przeparsz pod budynek Urzędu Gminy, część oficjalna obchodów

- 1200 - 1300 -  start IV Nadwiślańskiego Biegu Niepodległości

- 1300 - 1400 - wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, występy dzieci ze szkół podstawowych

1400 - oczęstunek dla uczestników

IV. Zasady uczestnictwa i zgłoszenia

1. Aby wziąć udział w biegu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy,
  2. Zgłoszenia należy wysłać na adres e-mail:wilkow@gminawilkow.pl do dnia 10  listopada 2023 roku lub złożyć osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Wilków bądź w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wilkowie. Zgłoszenie oznacza  akceptację regulaminu.
  3. W biegu może wziąć udział każdy, komu stan zdrowia pozwala na uczestnictwo. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal.
  4. Dla uczestników w wieku poniżej 10 lat zostanie przygotowana trasa na boisku przy Szkole Podstawowej w Wilkowie.
  5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkody osobowe lub rzeczowe . Uczestnicy ponoszą odpowiedzialność za swoje działania i zaniechania.
  6. Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w powyższym regulaminie.
    W sprawach nieujętych w regulaminie rozstrzyga  organizator.
  7. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania zarządzeń służb porządkowych.
  8. Oorganizatorzy zastrzegają sobie praw do wprowadzenia dodatkowych zmian w regulaminie biegu, w szczególności organizator zastrzega sobie prawo do zmian godziny startu, podziału uczestników na grupy, wprowadzenia nowych postanowień w sytuacji obostrzeń sanitarnych, zmiany formuły biegu oraz  odwołania biegu.

POBIERZ FORMULARZ