Gmina Wilków Kolejne przedsięwzięcie informacyjne dotyczące zapobieganiu cyberprzestępczości

Kolejne przedsięwzięcie informacyjne dotyczące zapobieganiu cyberprzestępczości

W dniu 8 września 2023 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wilkowie odbyło się kolejne z cyklu spotkań organizowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Wilków w ramach projektu „ Cykl spotkań w zakresie przeciwdziałania przyczynom przestępczości na terenie gminy Wilków” finansowanego ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej Funduszu Sprawiedliwości w zakresie Przeciwdziałania przyczynom przestępczości dla sektora jednostek finansów publicznych na 2023 rok.

Koło Gospodyń Wiejskich w Wilkowie we współpracy z Policją zrealizowało „ Przedsięwzięcie informacyjne przy udziale Koła Gospodyń Wiejskich w Wilkowie dotyczące przeciwdziałania cyberprzestępczości”. Spotkanie podczas którego uczestnicy mogli się zapoznać z niebezpieczeństwami czyhającymi w sieci i metodami stosowanymi przez przestępców poprowadził dzielnicowy gminy Wilków mł. asp. Jacek Jóźwik.

FOTORELACJA: