Gmina Wilków Nabór wniosków do programu „Moja Woda”

Nabór wniosków do programu „Moja Woda”

Wójt Gminy Wilków informuje, że w dniu 3 sierpnia 2023 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie ogłosił nabór wniosków do programu „Moja Woda”, dzięki któremu możemy otrzymać dofinansowanie do 6 000 zł na ochronę zasobów wody poprzez zwiększenie retencji na terenie nieruchomości z budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz wykorzystywanie zgromadzonych wód opadowych i roztopowych.

Wnioski należy składać do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Pełna dokumentacja dotycząca naboru znajduje się na stronie internetowej WFOŚiGW w Lublinie w zakładce:

Szczegółowe informacje dotyczące Programu można uzyskać w Biurze Programu Czyste Powietrze Al. Kraśnicka 31, pok. 302; tel. 81 561 21 57 oraz pod numerami kontaktowymi Biur terenowych wskazanymi w zakładce: Kontakt.

Nabór wniosków: 3 sierpnia 2023 r. – 30 czerwca 2024 r. lub do wyczerpania budżetu.