Gmina Wilków Słowa uznania dla Pana Burmistrza Pawła Karczmarczyka

Słowa uznania dla Pana Burmistrza Pawła Karczmarczyka

Słowa uznania kieruję na ręce Pana Burmistrza Pawła Karczmarczyka za ostatnie wydarzenia jakich finał mogłem oglądać na sesji Rady Miejskiej w Poniatowej. Utworzenie jednostki wojskowej w Poniatowej traktuję jako historyczne wydarzenie a zasięg jego oddziaływania wykracza dużo dalej jak Gmina Poniatowa.

Po raz kolejny pokazuje Pan, że to co wydaje się niemożliwe, wykraczające poza zasięg samorządu, staje się faktem i ma realny wymiar.

Jeszcze raz gratuluję, życząc wszelkiej pomyślności dla samorządu Gminy Poniatowa.

Daniel Kuś

Wójt Gminy Wilków