Gmina Wilków Tour de Pologne przez Gminę Wilków

Tour de Pologne przez Gminę Wilków

W sobotę 30 lipca 2022 r. przez Gminę Wilków przebiegać będzie pierwszy etap wyścigu kolarskiego Tour de Pologne.

W związku z tym wydarzeniem powstaną czasowe utrudnienia w ruchu. Apelujemy do kierowców, by w tym dniu wyjazdy planować przed, bądź po planowanym czasie zamknięcia dróg.

Wjazd na teren Gminy Wilków w miejscowości Zagłoba organizator przewiduje ok. godz. 14:55, a wyjazd w miejscowości Dobre ok. 15.15. Planowany całkowity czas zamknięcia tej trasy zawiera się w godzinach od 14:15 do 15:30. W trakcie wyścigu i zamknięcia tras poszczególnych jego etapów zalecamy objazdy.

Prosimy o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do poleceń policjantów i innych osób wyznaczonych do zabezpieczenia wyścigu.