Gmina Wilków Zarząd Wspólnoty Gruntowej Wsi Machów zawiadamia

Zarząd Wspólnoty Gruntowej Wsi Machów zawiadamia

Zarząd Wspólnoty Gruntowej Wsi Machów zawiadamia, że w domu mieszkalnym Pani Doroty Kalita – Sołtysa Wsi Machów,  odbędzie się  Ogólne Zebranie Członków Spółki do Zagospodarowania Wspólnoty Gruntowej wsi Machów:

– w pierwszym terminie tj. 6 lutego 2022 r. o godz. 16ºº.

W przypadku braku obecności na zebraniu co najmniej połowy uprawnionych członków wspólnoty, ponowne zebranie odbędzie się:– w drugim terminie tj. 13 lutego 2022 r. o godz. 16ºº.

Porządek zebrania:

1. Otwarcie zebrania.

2. Stwierdzenie prawomocności obrad.

3. Wybór przewodniczącego i protokolanta zebrania.

4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Spółki i Komisji Rewizyjnej do Zagospodarowania Wspólnoty Gruntowej Wsi Machów w roku 2021

a) podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Zarządowi absolutorium

5.Uzupełnienie Zarządu Spółki do Zagospodarowania Wspólnoty Gruntowej Wsi Machów

a) wybor Sekretarza

6. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Spółki do Zagospodarowania Wspólnoty Gruntowej Wsi Machów.

7. Wolne wnioski.

8. Zakończenie zebrania.

Z uwagi na ważność omawianych spraw, wszystkich członków wspólnoty gruntowej wsi  prosimy o przybycie.

Milena Ziobroń – Przewodnicząca  Zarządu Spółki do Zagospodarowania  Wspólnoty Gruntowej Wsi Machów